UPOZORNĚNÍ: V termínu od 19. 8. do 2. 9. 2022 z důvodu dovolené nebudou vyřizovány objednávky. Vaše objednávky budou postupně vyřízeny v došlém pořadí od 5. 9. 2022.

Otázky a odpovědi

 Obdržím k tiskárně osvědčení o zdravotní nezávadnosti?

- námi prodávané tiskárny byly testovány dle zákona o technologiích určených pro styk s potravinami. Výsledkem je certifikát, který obdržíte spolu s tiskárnou.

 

Jakou tloušťku jedlého papíru bych měla zvolit pro tento typ tiskáren?

- standardně se používají oplatkové papíry tloušťky 0,55mm. Můžete ovšem použít i tenké oplatkové papíry 0,3mm, např. na jemné dekorace, 3D apod. Dále můžete tisknout i na fondánové listy a transferové listy.  Pro každý typ papíru je nutné dodržovat postupy uvedené v návodu přiloženém k tiskárně.

 

Co je třeba udělat, abychom mohli tiskárnu zakoupit?

- pro zakoupení je třeba provést objednávku.  Vyberete si typ požadované tiskárny. Uvedete fakturační a dodací údaje a preferovaný způsob platby (převodem nebo na dobírku).

 

Jaká je dodací lhůta?

- standardně je tiskárna dodána do 5 pracovních dnů od objednání. V případě vyššího vytížení výroby je možné, že se dodací lhůta o něco protáhne.

 

Jak je to se zárukou a se servisem?

- záruka je 24 nebo 12 měsíců (IČO). Záruka je platná, oproti ostatním dodavatelům, i na tiskové hlavy (12 měsíců). Záruční i pozáruční servis samozřejmostí.

 

Jakým rozlišením tisku a skeneru tiskárny disponují?

- rozlišení tisku je 4800 x 1200dpi. Toto rozlišení poskytuje vynikající výsledky při tisku fotografií. Optické rozlišení skeneru je 1200 x 600 dpi.

 

Co se týče barev na doplnění, musím vždy doplňovat jen jednu určitou značku, nebo můžu vyzkoušet i jiné barvy?

- používejte pouze námi dodávaný certifikovaný jedlý inkoust určený do našich tiskáren. Budete mít jistotu, že Vám tiskárna bude vždy fungovat tak jak má. Jedlý inkoust určený do jiných modelů tiskáren s rozdílnou technologií tiskové hlavy má odlišné složení a bude příčinou chyb v tisku, nefunkčnosti či kratší životnosti tiskárny. Na vady způsobené používáním necertifikovaných jedlých inkoustů se nevztahuje záruka.

 

Je možnost tisknutí z Mac OS?

- u modelů PINK-EP bohužel MAC OS není softwarově podporován výrobcem tiskárny. U nového modelu tiskárny bude MAC OS podporován.

 

Jaké je poštovné v případě doobjednávání barev?

- poštovné pro jakýkoli nákup je do částky 990 Kč bez DPH ve výši 99 Kč bez DPH. Nad 990 Kč bez DPH je poštovné vždy zdarma. 

 

Je možné u vás koupit náplně i do jiných tiskáren?

- ne, máme jen inkoust do vlastní řady tiskáren a ten prodáváme pouze zákazníkům kteří od nás zakoupili tiskárnu na jedlý tisk.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení