Otázky a odpovědi

 Obdržím k tiskárně osvědčení o zdravotní nezávadnosti?

- námi prodávané tiskárny byly testovány dle zákona o technologiích určených pro styk s potravinami. Výsledkem je certifikát, který obdržíte spolu s tiskárnou.

 

Jakou tloušťku jedlého papíru bych měla zvolit pro tento typ tiskáren?

- standardně se používají oplatkové papíry tloušťky 0,55mm. Můžete ovšem použít i tenké oplatkové papíry 0,3mm, např. na jemné dekorace, 3D apod. Dále můžete tisknout i na fondánové listy a transferové listy.  Pro každý typ papíru je nutné dodržovat postupy uvedené v návodu přiloženém k tiskárně.

 

Co je třeba udělat, abychom mohli tiskárnu zakoupit?

- pro zakoupení je třeba provést objednávku.  Vyberete si typ požadované tiskárny. Uvedete fakturační a dodací údaje a preferovaný způsob platby (převodem nebo na dobírku).

 

Jaká je dodací lhůta?

- standardně je tiskárna dodána do 5 pracovních dnů od objednání. V případě vyššího vytížení výroby je možné, že se dodací lhůta o něco protáhne.

 

Jak je to se zárukou a se servisem?

- záruka je 24 nebo 12 měsíců (IČO). Záruka je platná, oproti ostatním dodavatelům, i na tiskové hlavy (12 měsíců). Záruční i pozáruční servis samozřejmostí.

 

Jakým rozlišením tisku a skeneru tiskárny disponují?

- rozlišení tisku je 4800 x 1200dpi. Toto rozlišení poskytuje vynikající výsledky při tisku fotografií. Optické rozlišení skeneru je 1200 x 600 dpi.

 

Co se týče barev na doplnění, musím vždy doplňovat jen jednu určitou značku, nebo můžu vyzkoušet i jiné barvy?

- používejte pouze námi dodávaný certifikovaný jedlý inkoust určený do našich tiskáren. Budete mít jistotu, že Vám tiskárna bude vždy fungovat tak jak má. Jedlý inkoust určený do jiných modelů tiskáren s rozdílnou technologií tiskové hlavy má odlišné složení a bude příčinou chyb v tisku, nefunkčnosti či kratší životnosti tiskárny. Na vady způsobené používáním necertifikovaných jedlých inkoustů se nevztahuje záruka.

 

Je možnost tisknutí z Mac OS?

- u modelů PINK-EP bohužel MAC OS není softwarově podporován výrobcem tiskárny. U nového modelu tiskárny bude MAC OS podporován.

 

Jaké je poštovné v případě doobjednávání barev?

- poštovné pro jakýkoli nákup je do částky 990 Kč bez DPH ve výši 99 Kč bez DPH. Nad 990 Kč bez DPH je poštovné vždy zdarma. 

 

Je možné u vás koupit náplně i do jiných tiskáren?

- ne, máme jen inkoust do vlastní řady tiskáren a ten prodáváme pouze zákazníkům kteří od nás zakoupili tiskárnu na jedlý tisk.

 

 

Zpět do obchodu